Koktejly a likéry se suchým ledem

Mixologové po celém světě, bary, kluby a další podniky stále vytváří nové a nové recepty koktejlů. To platí i pro ty, kteří pořádají slavnostních příležitosti a párty doma. S pomocí našich produktů, které vytvářejí úžasné efekty chladné klesající mlhy, dodáte své akci magickou atmosféru.

Produkty Chillistick pomohly revoluci koktejlů výrobou jedinečného koktejlového míchátka, které používá suchý led k vytvoření perfektní kouřového závoje nad nápojem. Koktejlové míchátko má patentovaný bezpečnostní uzávěr, který bezpečně drží suchý led na místě. Je možno jej opakovaně použít a mýt v myčce. Nyní si můžete vychutnat něco, co nejen chutná, ale i vypadá úžasně!
Ve velkých sklenicích, džbánech s limonádou či pivních žirafách docílíte úžasného kouřového efektu vložením Chillistick kapsle se suchým ledem.  Kapsle je opět opatřena bezpečnostním uzávěrem a je opakovaně použitelná.
Pomocí kouřící skleničky dosáhnete magického efektu obláčků mlhy „vystřelovaných“ z hladiny nápoje.

Sklenička je – jako všechny produkty Chillistick – opatřena bezpečnostním uzávěrem, který zabrání vniknutí suchého ledu do úst či jeho polknutí.

Servírování sektů

Sekt je často spojován se slavnostními okamžiky nebo opulentními příležitostmi. Servírování sektu je umělecká forma, počínaje výběrem vína souznějícího s jídlem až po jeho nalití do sklenky. S ohledem na tuto skutečnost Chillistick vyvinul produkt který vytváří úžasné kouřové efekty pomocí suchého ledu bezpečně v chladicí nádobě. To je jedinečný způsob, jak vytvořit okamžitý efekt na VIP místech, speciálních akcích, firemních párty, při zvláštních příležitostech a oslavách. Prosím, podívejte se na informace, jak efektu pomocí Sady pro sekt se suchým ledem dosáhnout.

Prezentace vín či lahůdek

Pro neobvyklou a efektní prezentaci Vašich produktů na svatbách, slavnostech nebo na firemních akcích doporučujeme užít suchý led pro vytvoření efektu mlhy.  Suchý led, naplněný do Chillistick kapsle a ponořený do vody vytvoří pohádkový efekt, který můžete vidět na snímku. Přidáte-li do vody potravinářskou esenci, vytvoříte zároveň v nejbližším okolí úžasné aroma.