Hledáte-li nápady pro dětské párty zvažte suchý led – je to jako úžasná možnost – ideální pro velké děti! Používejte kouřící džbány nebo kouzelné lektvary, zkuste mlžnou sopku. To jsou jen některé z rozmanitých a zábavných věcí, které lze provést pomocí suchého ledu.
Party zábava pro dospělé – vytvořte sofistikovanou atmosféru se šampaňským nebo exkluzivní koktejly. Užijte si oslavu s kouřící štamprlí, nebo dokonce vytvořte svoji vlastní zmrzlinu.
Projděte si naši nabídku produktů, abyste viděli, jak používat suchý led bezpečně a pohodlně. Pokud si nejste množstvím potřebného ledu nebo použitím produktů jisti, zavolejte nám na +420 454 544 405  nebo napište na e-mail info@spektro.cz  a my Vám rádi poradíme.

Startovací balíček pro domácí párty

 

Pro Vaši domácí párty jsme připravili zlevněný startovací balíček, který Vám umožní oživit Vaši párty pomocí mlžných efektů při podávání nápojů. Podívejte se prosím na instruktážní videa na www.funnyice.cz .

 

Sada obsahuje:

Koktejlové míchátko, sada 6ks

Kouřící sklenička, sada 6ks

Pinzeta

Rukavice, 1 pár

Suchý led v termoboxu, balení 5 kg

Dopravné DPD v ČR

 

Startovací balíček se suchým ledem objednávejte tak, aby Vám byl doručena max. jeden den před termínem párty. Prosím, prostudujte si dodací podmínky – suchý led nelze dodat v den následující po dni pracovního volna.