APEROL SPRITZ

Ingredience

prosecco 3 díly

aperol 2 díly

sodovka 1 díl

plátek pomeranče

koktejlové míchátko Chillistick

suchý led

Postup

Nalijte 1 díl sody, 3 díly Prosecca a na závěr krouživým pohybem 2 díly Aperolu. Díky krouživému pohybu se všechny ingredience dokonale propojí. Jako 1 díl se standardně používá 2 cl, ale je to na vás. Důležité je vždy zachovat správný poměr ingrediencí. Na závěr přidejte plátek pomeranče. Do míchátka vložíme suchý led. Po zamíchání je nad hladinou nápoje vytvořen kouřový efekt a vůně nápoje se šíří do okolí.

OKURKOVÁ LIMONÁDA

Ingredience

perlivá voda

salátová okurka

sirup Monin Cucumber

kapsle na suchý led

pelety suchého ledu

Postup

Salátovou okurku nakrájíme na větší kousky, vložíme do mixéru, přilijeme sirup, trochu vody, krátce rozmixujeme. Přelijeme do džbánku, přidáme několik koleček salátové okurky, dolijeme perlivou vodou. Kapsli naplníme suchým ledem a ponoříme do džbánku. Vystupující bublinky vytvoří „vodopád“ mlhy stékající po stěnách džbánku.

MONIN SPRITZ

Ingredience

2 cl sirupu Monin

12 cl suchého bílého vína

8 cl sody

koktejlové míchátko Chillistick

pelety suchého ledu

Postup

Do velké sklenice na červené víno nalijte sirup Monin, suché bílé víno a zastříkněte sodou. Do míchátka vložíme suchý led. Po zamíchání je nad hladinou nápoje vytvořen kouřový efekt a vůně nápoje se šíří do okolí.

GIN TONIC

Ingredience

50 ml ginu

2 hranolky salátové okurky

tonic

koktejlové míchátko Chillistick

pelety suchého ledu

Postup

Do vyšší sklenice nalijeme gin, vložíme 2 hranolky salátové okurky a dolijeme tonikem. Krátce promícháme.Do míchátka vložíme suchý led. Po zamíchání je nad hladinou nápoje vytvořen kouřový efekt a vůně nápoje se šíří do okolí.